«Үздік педагог-2020» байқауындағы жеңіс

Бүгінде біздің көз алдымызда ел, қоғам, білім өзгеруде. Дәл осы уақытта тез үйренуге, инновацияларды оптимизммен қабылдауға дайын, пікірлестер мен ізбасарларды тауып, әріптестер арасында «жаңа сөз» насихаттауға қабілетті басшылар мен мұғалімдер алда келеді.

ИнЕУ жоғары колледжі директорының инновациялық қызмет жөніндегі орынбасары Кармишина Лидия Васильевна осындай тұлға. Біздің оқу орнымызды аккредиттеу және қашықтықтан оқыту нысанына көшу кезінде жас жетекші ретінде ол бірқатар маңызды кәсіби сынақтардан өтті.

Оның идеяларының, цифрлық сауаттылығының, ұйымдастырушылық қабілеттерінің, оптимизмінің, табандылығының, ұтқырлығының, төзімділігінің, сендіру күшінің және жеке үлгісінің арқасында біздің қашықтықтан оқыту технологиясында жұмыс істеу жүйеміз қалыптасты.

Алайда, Лидия Васильевна осындай қарбаласқа толы өмірде арнайы пәндердің мұғалімі ретінде өзінің кәсіби дамуына ғана емес, сонымен қатар маңызды конкурстарда нәтижелі қатысуға да уақыт табады. Павлодар облысы білім беру басқармасының өкілдері “Үздік педагог-2020″конкурсының облыстық кезеңінің нәтижелерін жариялады. Үш финалистің ішінде біздің колледждің өкілі-Кармишина Лидия Васильевна бар. Оқу орнының әкімшілігі мен педагогикалық ұжым сізді жеңісіңізбен құттықтайды және республикалық кезеңде табысты өнер көрсетуіңізді шын жүректен тілейді!