Республикалық онлайн-конференция «Қазақстандық іздеушілердің бауырластығы»

Инновациялық Еуразия Университетінің жоғары колледжінің алаңында 2021 жылдың 14 желтоқсанында “Қазақстандық іздеушілердің бауырластығы” атты Республикалық ғылыми – практикалық онлайн – конференция өтті.

Іс-шараның басты мақсаттарының бірі: Ұлы Отан соғысындағы  Жеңіс күнін тойлауға арналған іс-шараларды жүзеге асыруда әріптестік байланыстарды нығайту және практикалық тәжірибемен алмасу.

Конференцияға қатысушылар-Қазақстанның әртүрлі қалаларының өкілдері: Алматы, Атырау, Орал, Степногорск, Семей, Павлодар. Іздестіру қызметінің қорытындысы бойынша баяндамалар жасалды:

Ахметова Лайла Сейсембековна-тарих ғылымдарының докторы, әл-Фараби атындағы ҚазҰУ журналистика факультетінің профессоры, “Память” ИнЕУЖК  іздеу қозғалысының ғылыми жетекшісі; Советов Владимир Викторович – “Поколение” іздеу жасағының командирі; Лапшин Сергей Владимирович – “Мәншүк” іздеу жасағының командирі; Марат Еркімбекұлы Сасанов – “Прииртышье” өлкетану қоғамының төрағасы; Кораблев Андрей Александрович – Атырау облысы “Былина” орыс этномәдени бірлестігінің төрағасы; Шитов Александр Владимирович-Павлодар қаласының “Майдан жолы” Павлодар іздестіру зерттеу жасағының командирі. Конференция модераторы: Апаева Жанна Каирбековна-ИнеуЖК директорының оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары. Конференция жұмысының қорытындысы бойынша осындай кездесулерді жыл сайын өткізу туралы шешім қабылданды.