“Уақыт бірлігі мен байланысының символдары” тақырыбына дөңгелек үстел

«Дөңгелек үстелге» қатысушылар Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздерін қолдану ережелерін де талқылады. Студенттер ұстазбен бірлесе отырып, мемлекеттік рәміздерді насихаттау, насихаттау – патриоттық тәрбие берудің тиімді жолы деген қорытындыға келді. Көрермендердің пікірінше, Елтаңба, Әнұран, Ту әрбір қазақстандықтың өмірінің ажырамас бөлігіне айналуы үшін мұндай шараларды жалғастыру қажет.
Мақсаты: Оқушылардың бойында Қазақстанның мемлекеттік рәміздеріне, еліміздің барлық халықтарының тарихи өткені мен салт-дәстүріне деген құрметпен, қамқорлықпен қарауды қалыптастыру, патриоттық және туған жерге деген сүйіспеншілік сезімдерін тәрбиелеу, танымдық қызығушылықтарын дамыту, ой-өрісін кеңейту болып табылады.
Отанға деген махаббатты сезіну – ол өз еліне деген мақтанышы. Ол рәміздерін құрметтеуден басталады. Сондықтан, қай уақытта да мемлекеттік рәміздер – ұлттық мақтаныш болып табылады. Жарияланған тақырып бойынша диалог қазақстандық патриотизмді және мемлекеттік рәміздерге құрметті қалыптастыру мәселелерін қозғады.
«Дөңгелек үстелге» қатысушылар Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздерін қолдану ережелерін де талқылады. Студенттер ұстазбен бірлесе отырып, мемлекеттік рәміздерді насихаттау бұл– патриоттық тәрбие берудің тиімді жолы деген қорытындыға келді. Көрермендердің пікірінше, Елтаңба, Әнұран, Ту әрбір қазақстандықтың өмірінің ажырамас бөлігіне айналуы үшін мұндай шараларды жалғастыру қажет деп санаймыз.